Dior jak z bajki

Spis treści

 

Zbliżająca się wiosna to czas pokazów najnowszych kolekcji wielkich projektantów. Pora wyznaczyć trendy, które będą towarzyszyły modzie w najbliższym sezonie. Tylko co zrobić, gdy wiosenna kolekcja wprawia w zachwyt i osłupienie jednocześnie?

To sprawka domu mody Diora. Nikt nie spodziewał się tak ekscentrycznej i równocześnie pięknej, niemal bajowej kolekcji. Pełne kolory, ciekawe wzory zaczerpnięte z malarstwa europejskiego, bufiaste rękawy i udrapowane suknie. Wszystkie elementy złożyły się na niesamowity pokaz, który zaskoczył wszystkich. Autorem tego zamieszania jest John Galliano, projektant haute couture, który zaprezentował w Paryżu swoje najnowsze kreacje.

Powiedzenie, że suknie są eleganckie, to wymierzenie projektantowi policzka. Projektom towarzyszy swoista magiczna aura, która nie pozwala oderwać od nich oczu. Czy są słodkie? Z pewnością. Kolekcja to przeniesienie snu do rzeczywistości. Na tą imponującą całość składają się najwyższej klasy materiały, naszycia, dodatki, bez których suknie sprawiałyby wrażenie niepełnych.

Więcej o kolekcji można przeczytać na stronie www.dior.com

Powiązane artykuły