Designerskie parasole

Spis treści

Jesień za oknem, a jak wiadomo wszem i wobec: skoro jesień to nierzadko deszczowa aura. Na ewentualne pochmurne i mokre dni powinniśmy zaopatrzyć się nie tylko w modne w tym sezonie kalosze, o których pisaliśmy tutaj, ale również w parasole, które uchronią przed zamoczeniem oraz dodadzą szyku naszej wierzchniej garderobie.

 

Nawet w niepogodę możemy być trendy. Zadbają o to modne i oryginalne . Światowej sławy projektanci mody tworzą zarówno ubrania i obuwie stosowne do danej pory roku, jak również , które mają za zadanie dopełnić nasz strój.

Wśród produktów znanych projektantów, takich jak Alexander McQueen oraz Burberry, znajdziemy niebanalne modele parasoli. Propozycja od McQueena to czarny parasol ozdobiony ciemnymi nadrukami w postaci czaszek. Akcent wykonany z brokatu nadaje „zwykłemu” dodatkowi unikatowego, stylowego charakteru. Parasol ma czarny uchwyt z przyciskiem szybkiego uruchamiania. Należy do większych modeli urządzeń tego typu, jego średnica wynosi około 99 centymetrów. Koszt to około 780 złotych.

Burberry natomiast ma dla nas inną propozycję – parasol w typową kratkę. Deszczowe dni stają się fantastyczną okazją i pretekstem do tego, aby pokazać, że pogodowe mogą być niezwykle stylowe. Parasol od Burberry to sprawdzona kombinacja koloru szarego, czarnego i khaki. Uchwyt pokryty jest ciemną skórą. Długość parasola wynosi 87 centymetrów, a jego średnica – 100 cm. Koszt zakupu to około 740 złotych.

Kolejna propozycja, również od marki Burberry, to parasol dla… zakochanych, ale nie tylko. Swój dobry nastrój możemy pokazać również dzięki dodatkom. Motywy w kształcie serc w różnych rozmiarach naniesione na typową kratę dodają uroku i oryginalnego charakteru. Wzór namalowany został w kolorze soczystej wiśni. Parasol wykonany jest z poliestru. Można go zestawić z klasycznym płaszczem i ciemnymi kaloszami, by stylowo walczyć z deszczową aurą. Wymiary – długość 87 cm, średnica – 100 cm. Zakup parasola od Burberry to wydatek rzędu 700 złotych. Wszystkie modele do nabycia na stronie net-a-porter.com.

Bądźmy stylowi także jesienią!

Źródło oraz zdjęcia: net-a-porter.com

Powiązane artykuły