Designerskie oświetlenie

Spis treści

Hurrra! Wreszcie upragnione i długo oczekiwane klucze do własnego mieszkania w Twoich rękach. Teraz kolej na najprzyjemniejszą część – aranżację wnętrz. Meble, akcesoria, Oświetlenie pomieszczeń to istotna kwestia, ponieważ wprowadza odpowiedni klimat w domu. Dla tych, którzy poszukują designerskich lamp o nietypowych kształtach odpowiednim rozwiązaniem będą modele studia Puff-Buff.

inflatable pvc lightings puff buff studio8 Designerskie oświetlenie

Kolekcja oświetlenia Puff-Buff zawiera różnorakie modele lamp podłogowych, wiszących, kinkietów i żyrandoli. Ciekawa jest seria lamp pod nazwą Bubbles. Każdy z modeli składa się z nadmuchiwanych elastycznych elementów, wykonanych z przezroczystej i błyszczącej folii PCU. w zależności od wielkości posiadają od 30 do 170 punktów świetlnych – diod LED. Połączenia między poszczególnymi elementami zrobione zostały z plastiku, a całość kompozycji jest wykonana ze stali nierdzewnej.

Oto najnowsze modele z kolekcji Bubbles – lampa wisząca Superstar i stojąca Tube:

Tradycyjne żyrandole czy podłogowe już dawno odeszły do lamusa. Teraz podczas urządzania mieszkań stawiamy na nowatorstwo zarówno w formie, jak i wyborze materiału. Masz już swojego faworyta?

inflatable pvc lightings puff buff studio5 Designerskie oświetlenie

Studio Puff-Buff istnieje od 7 lat w Warszawie. Zostało założone przez projektantkę Annę Siedlecką i architekta Radka Achramowicza. Duet wykorzystuje różne materiały, kładąc nacisk na elastyczność, transparentność, nowe technologie, a także zachwyt i przyjemność, którego źródłem mają być projekty. Inne, niemniej ciekawe propozycje oświetlenia znajdują się na stronie internetowej studia.

Źródło i zdjęcia: puff-buff.com

Powiązane artykuły