Designerski salon Citroena z Justyną Steczkowską!

Spis treści

To zupełnie nowe podejście do projektowania salonów samochodowych. Citroen idzie nową drogą…

citroen salon samochodowy Designerski salon Citroena z Justyną Steczkowską!

Goście koncesjonera marki Citroen, Tadeusza Postka, w tym przedstawiciele biznesu i lokalnych mediów licznie przybyli na uroczystość. Była to pierwsza okazja, aby oficjalnie spotkać się z nowym dyrektorem generalnym Citroen Polska, Lahouarim Bennaoum.

Po pierwszej oficjalnej części oraz uroczystym przecięciu wstęgi, nastąpiła prezentacja obiektu. Władze lokalne reprezentowane były w osobie przewodniczącego Rady Miasta Gdańsk Bogdana Oleszka.

Wydarzenie zostało zwieńczone koncertem Justyny Steczkowskiej, której nie mogło zabraknąć na tak ważnym dla marki wydarzeniu.

Architektonicznie nowy image Citroena opiera się na lekkości, przestronności oraz czystości formy. Najważniejsze atuty nowej aranżacji wnętrza to natychmiastowa identyfikacja działów, którymi zainteresowany jest klient, niczym niezakłócona komunikacja wewnątrz obiektu oraz przyjazna atmosfera.

Auto Postek jest jednym z pierwszych salonów w Europie zgodnych z nowym wizerunkiem marki. Ta pierwsza polska realizacja w duchu Creative Technologie pociągnie za sobą przebudowę kolejnych salonów.

Zakończenie procesu zmiany wizerunku we wszystkich autoryzowanych punktach Citroena przewidziane jest na koniec przyszłego roku.

Powiązane artykuły