Design prosto z Polski

Spis treści

Polski architekt wnętrz Tomasz Augustyniak projektuje niezwykłe – minimalistyczne, innowacyjne i przede wszystkim komfortowe.

Jest on jednym z najbardziej znanych polskich projektantów mebli. Z wyróżnieniem ukończył studia na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa. Od 1993 roku współpracuje jako niezależny projektant z wieloma polskimi fabrykami mebli, takimi jak Com40, Mikomax czy Balma. Projekty Augustyniaka były wielokrotnie nagradzane na najbardziej prestiżowych wystawach wzornictwa na całym świecie. Prostota, elegancja i nowoczesność jego mebli przykuwają uwagę i znajdują wielu miłośników.

20 Design prosto z Polski

W meblach projektu Tomasza Augustyniaka najważniejsza jest wygoda użytkowania. Każdy mebel wyposażony jest w nowatorskie udogodnienia, takie jak ruchome zagłówki czy miękkie oparcia. Wszystko po to, by użytkownik mógł komfortowo mieszkać i pracować.

Na szczególną uwagę zasługuje kanapa z kolekcji Com, produkowana przez firmę Com40. Model  Augustyniaka spodoba się wszystkim, którzy lubią wygodnie pracować z notebookiem na sofie. W oparciu tego mebla umieszczono ukryte otwory umożliwiające przeprowadzenie kabla zasilającego.

21 Design prosto z Polski

To nie jedyne innowacyjne rozwiązanie zastosowane w tej serii mebli. Wszystkie elementy tej kolekcji – podnóżek, kanapa, fotel – są wyposażone w duże kółka zapewniające nieograniczoną mobilność mebli. Dzięki temu możemy dowolnie i w prosty sposób zmieniać aranżację naszego salonu. Sofę można również szybko rozłożyć i zmienić ją w duże łóżko.

18 Design prosto z Polski

dostępne są w obiciu z tkaniny. Najdroższym elementem serii Com jest narożnik w cenie 13 600 zł. Najmniej zapłacimy za podnóżek – 2 150 zł.

Z całą pewnością projektu Tomasza Augustyniaka zaskakują, ale czy znajdą wielu klientów?

Więcej na stronie http://com40.pl/

Powiązane artykuły