Delpha – wybór należy do ciebie

Delpha - wybór należy do ciebie

Spis treści

Wystrój łazienki to temat dość często poruszany na www.eleganta.pl. We wcześniejszych artykułach można było zobaczyć interesujące propozycje od Kaldewei albo Aveo. Dlaczego tak dużo pisze się właśnie o tym pomieszczeniu?

aazienka1 Delpha wybór należy do ciebie

Odpowiedź jest całkiem prosta. Łazienka zawsze była miejscem, gdzie można było zająć się tylko i wyłącznie sobą. Intymna atmosfera, błogi relaks od zawsze inspirowały projektantów. W rezultacie powstają coraz to ciekawsze propozycje wystroju łazienki. Dzisiaj prezentujemy nowoczesną łazienkę zaprojektowaną przez Delpha – jest ona dowodem na to, że wyobraźnia i kreatywność współczesnych mistrzów architektury oraz wystroju wnętrz nie zna żadnych granic.

aazienka2 Delpha wybór należy do ciebie

Gdy tylko spojrzysz na którąkolwiek z prezentowanych propozycji, bezwątpienia stwierdzisz, że właśnie tak ma wyglądać twoja łazienka. Nam najbardziej przypadła do gustu kolekcja Unique 63, która do złudzenia przypomina orientalną łaźnię marokańskiego pałacu. Spośród innych wyróżnia się detalami, małymi szczegółami, które nadają jej niepowtarzalnego, egzotycznego charakteru. Meble, które proponuje Delpha są eleganckie (równie dobrze mogłyby się znaleźć w stylowym gabinecie).

aazienka5 Delpha wybór należy do ciebie

Kolejne propozycje tej francuskiej marki cechują się intensywnymi kolorami, które połączone z bielą kreują wrażenie przestrzeni nawet w niewielkiej łazience. Należy podkreślić, że Delpha wykazała się ogromną inwencja twórczą. Wedle życzenia, możesz zamienić swoja łazienkę w orientalne spa albo barwny ogród kwiatów. Wybór należy do ciebie.

Powiązane artykuły