Damskie buty od Leona Verres

Spis treści

Leon Verres może być śmiało nazywany synonimem luksusu. Designer znany głównie z najdroższego szampana zaprojektował kolekcję ekskluzywnych butów, których cena w pełni odzwierciedla ich jakość.

Projektant użył do produkcji swoich butów najlepszych materiałów, takich jak złota skóra, czarny jedwab, diamenty czy szafiry. Modele będą dostępne w szerokiej gamie kolorów. Oprócz odcieni złota i srebra pojawi się także czerwień, beż i brąz.

Jedną z propozycji są imponujące sandały na obcasie Temple Of Gold wykonane z prawdziwego złota i ozdobione błyszczącymi diamentami. Z kolei Vision Divine to srebrne z czarnymi diamentami i platynowym obcasem. Hysteria urzeka natomiast kolumbijskimi szmaragdami. W końcu Dynasty jest ucieleśnieniem elegancji, w tym wypadku wykonanej ze złotej matowej skóry.

To tylko niektóre z propozycji Leona Verres. Niezwykły design, najlepsze wyselekcjonowane materiały i mistrzowskie wykonanie nadają każdej parze wyjątkowy charakter.

z kolekcji są piekielnie drogie. Ceny wahają się w granicach od $13,400 aż do $145,000 za parę. Ale która kobieta nie chciałaby mieć takiego skarbu dla siebie?

Powiązane artykuły