Czułe słówka od Yes

Spis treści

Jesienna Yes zaskakuje oryginalną w formie biżuterią. Czułe słowo, imię Twoje lub miłej sercu osoby czy też pieszczotliwe zdrobnienie – wszystko to można teraz dostać jako zawieszkę do łańcuszka.

Firma Yes znana jest z zamiłowania do klasycznego piękna i modnego design. Tym razem stawia przed Tobą propozycję nie do odrzucenia – skomponuj naszyjnik ze swoich marzeń. może zawierać imię, życiowe motto lub ulubione hasło. Wszystko zależy od inwencji klienta. Złote łańcuszki z dowolnie wybranym przez nabywcę słowem są już dostępne w ramach jesiennej oferty marki Yes. Zamówienia na intymne naszyjniki od Yes można składać w 95. Sklepach jubilerskich na terenie całej Polski.

Yes proponuje również gotowe komplety kosztowności. Za cenę 629 złotych można nabyć złoty naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585. Długość jego łańcuszka wynosi 45 centymetrów. To świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby!

Zakupów można dokonać również za pośrednictwem strony internetowej firmy Yes. Czas oczekiwania na realizację zamówienia to 4 tygodnie.

Źródło: yes.pl

Powiązane artykuły