Czekoladowy podmuch luksusu

Spis treści

Podobno czekolada, kawa i… mężczyźni zdecydowanie lepiej smakują w wersji luksusowej. 70-gramową rozkosz, ukrytą pod wdzięczną nazwą Zotter, Czekoladowa para, można doświadczyć dzięki Le Chocolat.

Słodki świat przyjemności został założony w 2007 roku,  z zamiarem stworzenia prawdziwej oazy radości dla wszystkich mieszkających w Polsce znawców i smakoszy autentycznej czekolady. Produkty Le Chocolat powstają z najwyższej jakości surowców, a wszystko to w zgodzie ze środowiskiem. Firma sprowadziła do kraju, wcześniej niedostępne, marki słynnych i uznanych, czekoladowych producentów, a wśród nich: Godiva, Galler, Summerbird czy Slitti.

Pierwszy w Polsce ekskluzywny Le Chocolat mieści się w Warszawie przy ulicy Żurawnej 26, jego wnętrze wzorowane było na najlepszych, europejskich salonach. Właściciele zapewniają, że to właśnie tu odkryjemy wybór najbardziej luksusowych czekolad z czterech kontynentów. Światowi liderzy słodkiego rynku obecni są w sklepach, które rozpościerają się od Nowego Yorku, przez Paryż aż do Tokio.

Wśród bogatego asortymentu Le Chocolat warto zatrzymać się na dłuższą chwilę przy Czekoladowych Parach. Każda z nich ma swój wariant smakowy. I tak wyboru dokonać można między żółtą czekoladą o smaku pomarańczy, cynamonu i wanilii, a mleczną słodyczą z nutami karmelu i orzechów.

Drugą parę tworzy 70% ciemna czekolada, która swój delikatnie elegancki smak zawdzięcza peruwiańskim ziarnom, a obok niej 30% biała, z masła kakaowego, z dużą ilością górskiego mleka, cukru trzcinowego i prawdziwej wanilii.

Na ostatnią propozycję słodkich par składa się mleczna czekolada z jogurtem i odrobiną cytryny i wraz z nią jogurtowa słodycz z wiśniami, pomarańczami, truskawkami i cytrynami.

Chocolat to świat czekoladowych smaków, gdzie bogaty asortyment zapewni luksusową  przyjemność. Słodkości można nabyć już za 20 zł, a cennik zamyka zestaw prezentowy San Jose za 490 zł. Zakupu dokonać można również przez stronę internetową Le Chocolat.

Powiązane artykuły