Czas na zaręczyny

Spis treści

Chyba każda kobieta się ze mną zgodzi, że jednym z najpiękniejszych momentów w naszym życiu są zaręczyny. Romantyczna atmosfera, napięcie i oczywiście pierścionek. Wybór odpowiedniego drobiazgu często spędza sen z powiek mężczyznom. Z pomocą przychodzi Van Cleef & Arpples, który właśnie wypuścił na rynek swoja najnowszą kolekcję pierścionków zaręczynowych Bridal Collection.

 Czas na zaręczyny

Każdy z tych olśniewających pierścionków został nazwany. I tak, potencjalny pan młody może wybrać Romance, Prelude, Opera, Tete a Tete, Estelle albo Promesse. Łączą one w sobie styl oraz kuriozalne kształty, które niejednokrotnie nawiązują do więzi pomiędzy partnerami. Można doszukać się motywów kwiatowych, wstążek oraz subtelnych paciorków. Aby tradycji stało się zadość, każdy z modeli zwieńczony jest okrągłym błyszczącym brylantem, który osadzony został w platynie. Producent daje możliwość wyboru spomiędzy 6 różnych wielkości klejnotu oraz 6 barw.

Pierścionki zachwycają prostotą oraz wysublimowanym pięknem, a to połączenie z pewnością zrobi wrażenie na wybrance. Po zakupie jednego z nich przyszły małżonek może być pewny, że odpowiedź będzie TAK.

Więcej na: http://www.vancleef-arpels.com/splash.jsp?zone=ot&lang=pl

Powiązane artykuły