Czarna wanna Petit od Castello

Spis treści

Czarne wanny od zawsze wyglądały elegancko i szlachetnie. Takie modele przyciągają uwagę i od razu aż chce się zatopić w relaksującej kąpieli. Możliwość taką da nam wanna firmy Castello.

Model Petit to kamienna wanna wolnostojąca o owalnym kształcie. Będzie to idealne rozwiązanie dla mniejszych łazienek, gdyż rozmiar tego egzemplarza nie jest zbyt duży. Wanna waży 115 kg. Ma długość 152 cm, szerokość 88 cm i wysokość 53 cm.

czarna wanna petit od castello 001 Czarna wanna Petit od Castello

Jest ona wykonana z mieszanki kamiennych materiałów, co jednak nie wpływa na jej ciężar. Wanna posiada antypoślizgowe dno, przez co jest bezpieczna, i zarówno bardzo wygodna. Łatwo utrzymać ją w czystości. Ponadto jest ona dostępna w wielu kolorach, np. naturalnej bieli, w odcieniach kremowych, a nawet metalicznych. Jednak wersja w perlistej czerni będzie wyglądała najbardziej elegancko. Możemy także wybrać wykończenie matowe lub błyszczące.

Mały rozmiar modelu Petit sprawi, że znajdzie ona swoje miejsce w łazienkach tych osób, które mimo, że nie posiadają dużej przestrzeni łazienkowej, to pragną mieć luksusową i stylową wannę.

Powiązane artykuły