Cubus – kolekcja jesienno- zimowa

Spis treści

W sklepach marki Cubus można kupić już z nowej kolekcji jesień- zima 2010/2011. Obie części kolekcji, zarówno damska, jak i męska inspirowane są stylem grunge.

Motywami przewodnimi damskiej części są jeans, krata i armia. Dominują kolory jasne, beże, camel, szarość, off white oraz klasyczna czerń. Dominuje jeans w postaci kurtek, sukienek i koszul, a wykończone są skórą i innymi elementami motocyklowymi.

Linia militarna uzupełniona jest mocnymi akcentami czerwieni, niebieskiego oraz lila. Luźne, oversizowe dopełnione są elementami bardzo kobiecymi, dopasowanymi. W części kolekcji stylizowanej armią Cubus proponuje spodnie bojówki i pagony. Projektanci Cubusa łączą kratę z kratą. Szerokie koszule w kratkę najlepiej nosić z obcisłymi szortami i spodniami także w kratę. Dopełnieniem damskiej części kolekcji jest linia romance, w której znajdziemy wykończone koronką, w kwiaty o bardzo dopasowanej linii.

14402453 id cliff clean flanell grey shirts a 187x250 Cubus kolekcja jesienno zimowa

W męskiej części kolekcji także przewodzi styl grunge. Najwięcej jest grubo plecionych swetrów i kardiganów. Dominującym wzorem na koszulach i swetrach jest krata. Na uzupełnienie grungowego stylu Cubus proponuje kapelusze i szaliki. Kolorystycznie ta część kolekcji zdominowana jest przez szarości i czernie.

Więcej o kolekcji można znaleźć tutaj.

Źródło: cubus.com

Powiązane artykuły