Crystal Chair od Fendi Casa

Spis treści

Poszukujesz odmiany dla swojego domu? Chcesz podkreślić jego niepowtarzalność oraz wyjątkowy charakter? Możesz być pewny, że wkomponowanie w wystrój takich mebli jak Crystal Chair pomoże ci osiągnąć cel. Pełny kolor oraz multi-fasetowa powierzchnia krzeseł sprawi, że pomieszczenie wypełni się niezwykłą grą świateł oraz kształtów.

meble Crystal Chair od Fendi Casa

Producent – Fendi – jest bardzo znaną włoską marką, której zakres działalności, tak samo jak wyobraźnia nie znają granic. Jej logo obecne jest nie tylko na meblach z kolekcji Fendi Casa, ale również na ubraniach i dodatkach zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Crystal Chair jest najnowszym produktem, który firma proponuje swoim oddanym klientom. Ponadczasowe piękno tych właśnie mebli, które bardziej kojarzone mogą być ze skrupulatnie wykonanymi rzeźbami niż ze zwykłymi krzesłami, bez wątpienia uwiedzie nie jednego. Aby powierzchnia cechowała się wyjątkową odpornością i blaskiem pokryto ją warstwą poliuretanu oraz lakieru. Klient może wybrać w kolorze czarnym, kości słoniowej, platynowym oraz srebrnym. Dodatkowo poduszka krzesła wykonana może być zarówno ze skóry, jak i z tkaniny.

meble 2 Crystal Chair od Fendi Casa

Łatwo zauważyć, że producent oferując wiele wariacji swojego produktu stara się dotrzeć do każdego. Taki wybór możliwości umożliwia wkomponowania Crystal Chair do dosłownie każdego pomieszczenia. Cena – 3000 dolarów.

Więcej na: http://www.fendi.com/

Powiązane artykuły