Concept House na Mokotowie dla wymagających

Concept House na Mokotowie dla wymagających

Spis treści

Warszawski Mokotów to jedna z najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych dzielnic w Polsce. Jednocześnie jedno z najbardziej przyjaznych i popularnych miejsc w Warszawie wśród osób szukających mieszkania w stolicy. Nic więc dziwnego, że firma deweloperska Atlas Estates wybrała właśnie Mokotów do zlokalizowania swojego najnowszego projektu.

Panie i panowie oto Concept House na Mokotowie. W budynku na klientów będzie czekać 160. luksusowych mieszkań. Jednym z magnesów, które mają przyciągać potencjalnych kupców z pewnością jest kształt budynku, przybierze on postać nieregularnej i zróżnicowanej, pod względem wysokości bryły. Najniższa część będzie 6-piętrowa, najwyższa zaś sięgnie 12. pięter. Budowa ma ruszyć za kilkanaście dni, jednak zainteresowani ekskluzywnym mieszkaniem w bardzo dobrej lokalizacji już powinni zacząć się zastanawiać, aby nie stracić takiej okazji. Tym bardziej, że cena za metr kwadratowy nie jest przerażająca. Cena najdroższych apartamentów sięgnie kwoty około 10 tysięcy złotych. Na klientów, poza wspomnianymi dwupoziomowymi apartamentami, będą czekać głównie mieszkania dwu- i trzypokojowe, a także kawalerki.

6 Concept House na Mokotowie dla wymagających

Cechą charakterystyczną mieszkań jest duża przestrzeń. Nawet te najmniejsze z oferowanych przez Atlas Estates kawalarek nie będą ciasnymi pokoikami. W Concept House oferowane mieszkania to powierzchnia od 36 do 167 metrów kwadratowych. Projekt i wykonanie budynku ma zapewniać harmonię przemyślanych i wygodnych rozwiązań architektonicznych z oryginalnym i stylowym projektem. Wszystko to oczywiście dla komfortu życia w Concept House. O połączenie wygody i komfortu z niebanalnym wykonaniem ma zadbać firma architektoniczna Archiplan. Pracowni istniejącej od 1995 roku na pewno nie zabraknie niebanalnych pomysłów na uczynienie apartamentowca wyjątkowym. Już opis elewacji brzmi zachęcająco, poza wspomnianą już nieregularną bryłą budynku, projekt zakłada dominację klasycznych kolorów: czerni, bieli i szarości z drewnianymi oknami.

5 Concept House na Mokotowie dla wymagających

Jednak Concept House nie tylko będzie efektowny, ale i funkcjonalny. Na parterze znajdzie się miejsce dla lokali usługowych, a podziemia to parking na 190. miejsc. Istotna jest także lokalizacja apartamentowca, to informacja zwłaszcza dla pań, otóż budynek powstanie niedaleko Galerii Mokotów. Mieszkanki tak wyjątkowego miejsca nie mogą przecież wyglądać banalnie.

3 Concept House na Mokotowie dla wymagających

Tym, którzy pozostają nie przekonani i tym, którzy już nie mogą doczekać się połowy roku 2013, bo wtedy planowane jest ukończenie inwestycji, polecam stronę internetową inwestycji.

Źródło: conceptmokotow.pl

Powiązane artykuły