Colezzione Privada

Spis treści

Zanurz się w morzu luksusowej, zmysłowej bielizny zaprojektowanej przez debiutantkę w świecie mody – Paolę Tessariol. Jak twierdzi Włoszka, inspiracją podczas tworzenia Porzia T była dla niej postać heroicznej Portii z szekspirowskiej komedii „Wenecki Kupiec”. W rezultacie uwodzą delikatnością i zarazem mocą kobiecej natury.

 Colezzione Privada

Collezione Privada, to pierwsza linia wspomnianej już kolekcji. Odzwierciedla ona wszelkie atrybuty współczesnej kobiety, która jest silna, piękna, namiętna i dumna. Bielizna, którą wykonano tylko i wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, z pewnością przemówi do każdej z nas. Dodatkowo wszystkie projekty zostały tak przygotowane, by w jak najlepszy sposób podkreślać linię kobiecego ciała. Smaku kompozycjom nadaje interesujące połączenie koronek, sznureczków oraz połyskujących kryształów.

 Colezzione Privada

Zakładając jedną z propozycji Tessorial, zapewnisz sobie ogromną dawkę seksapilu i komfortu, którą odczuwać będziesz przez cały dzień. Collezione Privada od Paoli Tessorial to bielizna dla kobiety XXI wieku, która jest świadoma potencjału oraz magii swojego ciała.

Więcej na: http://www.porziat.it

Powiązane artykuły