Codzienna dawka przyjemności

Spis treści

Typowe prysznice nie mają żadnych szans w modnych mieszkaniach. Coraz częściej tradycyjne baterie prysznicowe zastępowane są nowoczesnymi panelami. Bardzo funkcjonalnym urządzeniem tego typu jest najnowszy produkt włoskiej marki Newform. Firma zaprojektowała taki prysznic, który nie tylko jest sterowany pilotem, ale również leczy za pomocą barw!

Opisywany prysznic cechuje się bardzo minimalistycznym wyglądem. Standardowa słuchawka zastąpiona została futurystycznym panelem, który bardziej kojarzy się z lampą aniżeli z bateria łazienkową. Ponadto, do prysznica załączono pilot wodoodporny – dla wygody, można zamontować go wewnątrz kabiny. Zezwala on na wygodne włączanie i wyłączanie oraz regulowanie strumienia wody. Jego ciekawym elementem jest mechanizm, który zapamiętuje ulubioną temperaturę dla konkretnego użytkownika. Na pilocie umieszczono specjalny przycisk, odpowiedzialny za iluminację prysznica. Dzięki temu można kąpać się w wodzie o różnorodnych barwach.

Panel z hydromasażem od firmy Newform to godny uwagi produkt. Mimo swego surowego wyglądu, bez problemu wkomponuje się w każdą łazienkę. Branie prysznica stanie się codzienną dawką przyjemności i odprężenia.

Więcej na: http://www.newform.it/

Powiązane artykuły