Club Med 2 – rejs przez Atlantyk

Spis treści

Nikt chyba nie zaprzeczy, że właściciele luksusowych żaglowców zawsze byli obiektem ogólnego zainteresowania, podziwu i naturalnie pewnej dawki zazdrości. Każdy lub prawie każdy marzy o luksusowej podróży białym statkiem, w czasie której mógłby popijać kieliszek dobrego trunku i opalać się na pokładzie. Dzisiaj przedstawiamy Club Med 2 – żaglowiec, który oferuje niezapomniany rejs przez Atlantyk połączony z barwnymi spektaklami w egzotycznych zakątkach naszej planety. Prawda, że brzmi interesująco?

Olśniewający żaglowiec jest własnością jednego z francuskich biur podróży, a jak by tego było mało, ojcem chrzestnym całego przedsięwzięcia został jeden z najsłynniejszych piosenkarzy i kompozytorów francuskich XX wieku – Charles Aznavurian. Można sobie wyobrazić z jak wysokim standardem spotkają się ci, którym będzie dane wejść na pokład Club Med. 2.

Rejs rozpocznie się 25 kwietnia, a jego punktem startowym będzie gorąca Kuba. Aby uatrakcyjnić podróż organizatorzy postanowili co jakiś czas przybijać do brzegów różnorodnych wysp, gdzie goście będą mogli obejrzeć rytualne spektakle przygotowane przez tamtejszych mieszkańców. Celem rejsu jest Lizbona, do której żaglowiec dotrze w maju. Jeśli ktoś ciągle się waha z decyzją dodajemy, że oprócz rejsu pełnego zapierających dech w piersiach widoków żaglowiec ma na swoim pokładzie między innymi luksusowe . Chyba nikt już nie ma wątpliwości, że podróż na Club Med 2 to niepowtarzalna szansa na podróż życia.

Powiązane artykuły