Citroen DS3 – wyjątkowy wieczór.

Spis treści

W poniedziałek podczas pokazu kolekcji wiosna/lato 2010 Macieja Zienia pierwszy przedpremierowy występ miał najnowszy model Citroena DS3.

 

Hasłami przewodnimi wieczoru były – moda i design. Pokazano dwa samochody wyeksponowane w Teatrze Wielkim. Przyznać trzeba, że wpisały się tam idealnie. Zaproszeni goście mięli wyjątkową okazję jako pierwsi w Polsce zobaczyć i poczuć uwodzicielską naturę Citroena DS3, który wzbudził duże zainteresowanie wśród wielbicieli talentu Macieja Zienia. Maciej Zień, jako ambasador DS3 będzie jego pierwszym użytkownikiem w Polsce.

Tajemnica Citroena DS3 została ujawniona. Zaprezentowany po raz pierwszy na salonie motoryzacyjnym we Frankfurcie, auto z wdziękiem zainauguruje linię DS. Jest to linia dystynktywna, która proponując modele o silnym, indywidualnym charakterze, uzupełni główną gamę marki. Linia, która jest symbolem kreatywności i technologii Citroena.

DS3 dysponuje wyjątkowo mocnymi atutami: sylwetką o zdecydowanym i urzekającym stylu, który może stać się unikatowy dzięki szerokiemu wachlarzowi proponowanych wariantów oraz dynamicznymi właściwościami jezdnymi. Citroen DS3 emanuje nowoczesnością i z powodzeniem łączy niezawodność funkcjonowania i bezpieczeństwo jazdy z inteligentną koncepcją, stając się autem wszechstronnym i przyjemnym w użytkowaniu.

Powiązane artykuły