Cienkie i stylowe płytki Miss Fap

Spis treści

Przestronne i eleganckie wnętrza to marzenia każdego. Odpowiedni dobór elementów wyposażenia, dodatków, tapet czy płytek potrafi diametralnie odmienić każdą przestrzeń, czyniąc z niej magiczne miejsce, pełne bajkowego charakteru.

Problem wyboru odpowiednich płytek do łazienki czy kuchni często spędza sen z powiek. Z pomocą przychodzi wielu producentów. Jeśli jednak chcemy, by w naszych wnętrzach królowały innowacyjne rozwiązania, warto zwrócić uwagę na ofertę włoskiego producenta Fap Ceramice.

Kolekcja Miss Fap to stylowe, bardzo cienkie, zaledwie 5,5 mm, płytki ceramiczne. Płytki można stosować niemal w każdym pomieszczeniu. Odpowiadają one bowiem wymogom elastyczności oraz wytrzymałości. Nie dość, że są lekkie i stylowe, to ułożenie ich będzie o wiele łatwiejsze niż ułożenie płytek o klasycznej grubości.

kolekcja miss fap2 Cienkie i stylowe płytki Miss Fap

By osiągnąć taki efekt specjalnie zmodyfikowano linię produkcyjną. Przemodelowano procesy wytłaczania, dekorowania, szkliwienia, wypalania i rektyfikowania płytek, po to, by przy zmniejszeniu swojej masy i grubości nadal zachować wytrzymałość. Rektyfikowanie płytek polega na uzyskaniu elementów o prawie identycznych wymiarach i ostrych kantach poprzez odcięcie tarczami diamentowymi zaokrąglonych brzegów. Niekłamanym atutem tego procesu jest możliwość układanie płytek niemalże bez fug. Płytki z błyszczącym wykończeniem dostępne są w formacie 30,5 cm x 91,5 cm. Duże wymiary w połączeniu z bogatym wzornictwem pozwalają stworzyć niecodzienny efekt, który z pewnością będzie zachwycał latami.

kolekcja miss fap6 Cienkie i stylowe płytki Miss Fap

kolekcja miss fap8 Cienkie i stylowe płytki Miss Fap

Kolekcja, inspirowana naturą, jest połączeniem całej palety barw. Znajdziemy tu całą gamę kolorów od płytek, utrzymanych w jasne tonacji bielu i różu, po najciemniejsze barwy takie jak kolory popielate i szare, brązowe czy klasyczną czerń. Niezależnie, na który kolor i model padnie nasz wybór, z pewnością nie będziemy go żałować. Kolekcja Miss Fap to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy lubią stylowe wnętrzna, gdzie harmonijnie współgra z tradycją nowoczesność.

kolekcja miss fap Cienkie i stylowe płytki Miss Fap

Kolekcja Miss Fap została zaprezentowana na ostatniej Międzynarodowej Wystawie Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienkowego Cersaie 2009 w Bolonii. Podkreślano tam jej ekologiczny charakter. Cieńsze płytki to wykorzystanie mniejszej ilości materiału oraz zmniejszenie zużycia energii.

kolekcja miss fap5 Cienkie i stylowe płytki Miss Fap

Kolekcję można nabyć w salonie wyposażenia wnętrz Max-Fliz.

Powiązane artykuły