Christa Mystrieuse Watch

Spis treści

Dior znany jest z szyku, elegancji oraz wysublimowanego smaku. Jego projekty zawsze robią wrażenie na klientach. Tak samo jest z jego najnowszym modelem zegarka, który nazwano Christa Mystrieuse Watch. Jak nazwa wskazuje, zegarek jest fascynujący, w rezultacie nie można oderwać od niego wzroku.

dior Christa Mystrieuse Watch

Co jest tak interesującego w omawianym zegarku? Przede wszystkim jego wygląd – fantazyjna mozaika barw i kształtów. Konstrukcja oparta jest na wykorzystaniu kryształu i szafiru. Nawet po długim wpatrywaniu się w tarczę, nie dostrzeżesz tam podziału na godziny lub minuty – po prostu ich tam nie ma. Bransoleta wykonana została ze skóry, którą ozdobiono delikatnymi wytłoczeniami – tradycyjny pasek wyraźnie kontrastuje z innowacyjną tarczą zegarka. Całość to bez wątpienia harmonijna całość o mocno futurystycznym charakterze.

Wyprodukowanie tego cuda zajęło 7 lat – to właśnie tyle czasu inżynierowie szwajcarscy oraz francuscy pracowali nad mechanizmem idealnym. Jeżeli zegarek przypadł ci do gustu, będziesz mógł zakupić go już we wrześniu. Na dzień dzisiejszy, przewidywana cena tego produktu to 20 000 euro.

Powiązane artykuły