Chodzący seksapil

Spis treści

 

Typowo kobiece zdanie wypowiadane przed wieczornym wyjściem na imprezę to bez wątpienia: „ Nie mam w co się ubrać! ”. Mężczyźni się denerwują, podczas gdy ich partnerki popadają w prawdziwą traumę. Wydaje się, że problem został właśnie rozwiązany. Kobiecym „dobroczyńcą” okazał się Marc Jacob, który zaprojektował olśniewające czółenka.

Już pierwsze spojrzenie na to cudo sprawia, że kobietom odbiera mowę.  zachwycają wyrazistym, żółtym kolorem oraz umieszczoną na boku, delikatną gwiazdką.  Jaskrawy barwa to niewątpliwie duża dawka energii, a harmonijny i klasyczny kształt butów dodaje seksapilu. Te szpilki w połączeniu z najprostszym strojem uczynią z ich właścicielki królową każdej imprezy.

Mimo, że połączenie srebra i żółci dla wielu osób może się okazać zbyt odważnym zabiegiem, to dokładnie taka gra kolorów nadaje butom Maca Jacobsa niepowtarzalnego charakteru. Swym projektem potwierdza on, że to przede wszystkim zabawa i otwartość na nowe, oryginalne pomysły. To spełnienie marzeń każdej kobiety warte jest bagatela $435.

Powiązane artykuły