Chanel na stoku

Spis treści

Ponadczasowa elegancja, szyk i klasa – tak kojarzy nam się marka . Propozycje słynnego domu mody nie ograniczają się jednak wyłącznie do ubrań, kosmetyków i biżuterii. Miłośniczki zimowych sportów znajdą w ofercie sprzęt i akcesoria narciarskie, dzięki którym z pewnością wyróżnią się na stoku.

od kilku lat projektuje sprzęt dla fanów snowboardu i narciarstwa. W najnowszej kolekcji słynny dom mody proponuje i deskę snowboardową wykonane z drewna. Sprzęt narciarski utrzymany jest w tym sezonie w stylu retro i z pewnością zachwyci miłośniczki białego szaleństwa.

chanelskis1 Chanel na stoku

chanelsnowboard1 Chanel na stoku

W ofercie znajdziecie również zimowe akcesoria i sprzęt narciarski zaprojektowane w poprzednich latach. Na szczególną uwagę zasługują czarne z charakterystycznym dla pikowaniem.

Wielbicielki snowboardu będą natomiast oczarowane lśniącą czarną deską z logo .

chanel snowboard2 Chanel na stoku

Podczas białego szaleństwa możesz być ubrana w od stóp do głów – projektanci proponują paniom stylowe buty narciarskie, kijki do nart i gogle. Wszystkie elementy zimowych kolekcji utrzymane są w charakterystycznej dla tego domu mody czarno-białej kolorystyce. Co roku udowadnia, że sport może być elegancki i stylowy.

chanel skisss Chanel na stoku

chanelboots Chanel na stoku

Więcej informacji o produktach sportowych znajdziecie na tej stronie.

Powiązane artykuły