Camaro Synergy – wersja limitowana

Spis treści

Limitowana wersja powstała w oparciu o model Camaro 1LT 2010, a do napędu posłużył silnik benzynowy V6 o pojemności 3,6-litra i mocy 306 KM. Moc przenoszona jest na tylne koła za pośrednictwem sześciobiegowej przekładni automatycznej. Ale nie to jest najważniejsze…


Nadwozie Camaro pokryto lakierem o nazwie Synergy Green, który doskonale kontrastuje z pasami wyścigowymi Cyber Grey Rally Stripes. W wyposażeniu znalazł się także tylny spoiler oraz 19-calowe obręcze aluminiowe obute w opony 245/50 R19.

Temat kolorystyczny nadwozia przeniesiono także do wnętrza pojazdu. Znaleźć tu można tablicę przyrządów w barwach Synergy Green oraz wstawki drzwiowe w tym samym odcieniu. Temat przewodni kontynuowany jest w przypadku foteli, kierownicy, gałki zmiany biegów oraz konsoli centralnej, które obszyto zielonymi nićmi.


Standardem jest pakiet Convinience and Connectivity, w którego skład wchodzą takie elementy jak port USB do podłączenia urządzeń typu MP3 oraz system zdalnego uruchamiania pojazdu oferowany w połączeniu z modelami „automatycznymi”.

Klienci mogą także pokusić się o doposażenie Camaro w 21-calowe obręcze aluminiowe, hamulce Brembo czy specjalne sprężyny obniżające nadwozie.

Samochód zostanie wyprodukowany w ograniczonej liczbie egzemplarzy, a ceny będą rozpoczynały się od 26 790 dolarów.

Powiązane artykuły