Buty Nicholasa Kirkwooda w Polsce

Spis treści

To nazwisko elektryzuje wszystkie miłośniczki eleganckiego i wyrafinowanego obuwia. Nicholas Kirkwood, bo o nim mowa, od kilku lat jest uznawanym na całym świecie projektantem damskich pantofelków. Brytyjczyk współpracował już z takimi markami jak Pollini czy Lanvin, a jego doceniła nawet, naczelna amerykańskiego wydania Vogue, Anna Wintour.

Co sprawia, że tego projektanta są marzeniem tak wielu kobiet? Przede wszystkim niesamowite kształty i odważne połączenia. W swoich kolekcjach Kirkwood śmiało wykorzystuje perły, skórę jaszczurki lub pytona. Nic w tym dziwnego. Jak sam przyznaje, jego projekty adresowane są do odważnych i świadomych swojej seksualności kobiet.

Dla wszystkich wielbicielek ekscentrycznych butów Kirkwooda mamy dobre wieści. Nowa, jesienna kolekcja dostępna jest, w nowo otwartym butiku Gosi Baczyńskiej, przy ul Florjańskiej 6 w Warszawie. Za bucik zapłacimy od 2 000 do 4 500 zł. Cena wysoka, ale obok kobiety ubranej w szpilki od Kirkwood’ a chyba nikt nie przejdzie obojętnie!

Powiązane artykuły