Buty kobiety dominującej

Spis treści

, których cienki obcas wygląda jak skórzany pejcz. Brzmi intrygująco? Tak też prezentuje się para obuwia zaprojektowana przez Camillę Skovgaard.

Te zamszowe czarne botki za kostkę zapewne znajdą aprobatę wśród kobiet, które nie boją się wyzwań z kręgu mody, są otwarte na ekstrawaganckie rozwiązania. Pięta buta na gumowych, ząbkowanych platformach wykończona jest w ciekawy sposób z użyciem skóry.

projektu Camilli Skovgaard w połączeniu z prostą, czarną sukienką i małą torebeczką to świetne rozwiązanie na przyjęcie koktajlowe. Botki dodadzą najprostszemu nawet strojowi mocniejszego, rockowego charakteru.

Nie tylko obcas tych butów jest fantazyjny. Cena również jest „egzotyczna” i wynosi 435 euro. Można je zakupić za pośrednictwem strony internetowej Net-a-Porter.

Na tej stronie znajduje się również więcej modeli obuwniczych z kolekcji Camilli Skovgaard, która wyróżnia się charakterystyczną ząbkowaną platformą. Do wyboru mamy szpilki, sandały oraz botki. Ceny w granicach 365 do 444 euro za parę.

Źródło, zdjęcia: net-a-porter.com

Powiązane artykuły