Buty, jakich jeszcze nie było

Spis treści

Dorobek artystyczny słynnej Zaha Hadis Hadid robi wrażenie. Jednak projektanta, który ciągle poszukuje nowych inspiracji, postanowiła sprawdzić się w innej dziedzinie niż budownictwo. Zaha Hadid, współpracując ze znaną i popularną marką Lacoste, chce podbić rynek obuwniczy. Buty, które oferuje duet Hadis Hadid – Lacoste są tak samo zaskakujące, jak budowle architekta. Wizja Hadid oraz jakość Lacoste zaowocowały kolekcją modernistycznego obuwia, jakiego rynek jeszcze nie widział.

 Buty, jakich jeszcze nie było

Buty, o których mowa charakteryzują się perfekcyjnym dopasowaniem do ciała. Podstawą modeli jest podłużna część, która niczym spirala oplata stopę lub łydkę. Lekkości dodaje wzór materiału, który przypomina delikatne fale. Kupujący może zdecydować się na dwa warianty: buty do kostki albo do kolana.

Na dzień dzisiejszy, wyprodukowano 850 par butów przeznaczonych zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Pojawią się one pod koniec lipca w najlepszych sklepach obuwniczych. Na chwilę obecna nieznana jest jeszcze żadna proponowana cena produktu.

Powiązane artykuły