Butik Louboutina w Polsce

Spis treści

Trzy, dwa, jeden… Drogie Panie, odliczanie czas zacząć! A do czego? To oczywiste, do otwarcia pierwszego w Polsce butiku Christiana Louboutina. Wiele z pań, aż przebiera nogami na myśl o seksownych butach z czerwoną podeszwą.

Jeszcze dosłownie kilkanaście dni, oficjalne otwarcie butiku przy ulicy Moliera 2 w Warszawie obędzie się w połowie czerwca. O konkretnej dacie na pewno poinformujemy, taka okazja nie może przecież obyć się bez Czytelniczek www.eleganta.pl, w końcu dla kogo jak dla kogo, ale to właśnie panie lubiące i produkty z najwyższej półki najczęściej kupują słynnego projektanta. Tym bardziej, że nie każdą kobietę na nie stać. Ceny w warszawskim butiku nie będą odbiegać od światowych, za kultowe szpilki trzeba będzie zapłacić nawet 8 tysięcy złotych. Ale czego się nie robi dla wymarzonych butów…

 

Christian Louboutin jest znanym na całym świecie i uwielbianym przez gwiazdy projektantem butów. W szpilkach jego autorstwa pokazują się między innymi Jennifer Lopez, Rihanna i Gwyneth Patrol. Niebagatelną rolę odegrały również w serialu „Seks w wielkim mieście”. Elegancka, luksusowa dama po prostu musi je mieć!

Powiązane artykuły