Bule od Louis Vuitton

Spis treści

Gra w bule, nazywana też petanque, ma na świecie wielu fanów, zwłaszcza w krajach śródziemnomorskich. Francuski Louis Vuitton postanowił uczcić tę popularną w rodzimym kraju dyscyplinę limitowaną kolekcją buli.

lv petanque set Bule od Louis Vuitton

louis vuitton petanque set Bule od Louis Vuitton

Luksusowy zestaw do gry w bule został zaprojektowany w 2007 roku z okazji 100. rocznicy powstania petanque. W eleganckiej walizeczce znajduje się dziewięć bul ze słynnym monogramem Louis Vuitton oraz cochonnet, zwany w Polsce „świnką” – kulka, w kierunku której gracze rzucają bule. Walizeczka i pokrycie bul wykonane są z naturalnej skóry. Fani petanque wewnątrz walizki znajdą miejsce na notatnik i ołówek do zapisywania wyników gry. Zestaw od Louis Vuitton spodoba się miłośnikom ekskluzywnych gadżetów i niecodziennych prezentów. Eleganckie bule z pewnością uatrakcyjnią tę ciekawą grę.

Zestaw do gry w bule został stworzony w 2007 roku, ale nigdy nie był dostępny w powszechnej sprzedaży. z walizeczką skrywającą oryginalne wnętrze jest dostępna dla klientów VIP butików Louis Vuitton, a jej cena nie jest znana.

louisvuitton petanque set3 Bule od Louis Vuitton

Powiązane artykuły