Bugatti za 3,5 tysiąca dolarów…

Spis treści

Tanio prawda? A wszystko dlatego, że firma Harrington Group zajmuje się produkcją samochodzików dla dzieci.

harrington junior bugatti Bugatti za 3,5 tysiąca dolarów...

To jednak nie jedyna działalność Harrington Group. Jej główną działalnością jest odrestaurowywanie klasycznych samochodów, skuterów i motocykli, produkcją małych elektrycznych aut oraz serwisowaniem takich motoryzacyjnych rodzynków jak BMW Isetta.

Wybierając pojazdy dla dzieci Harrington wybiera najbardziej klasyczne i ekskluzywne modele. Głównie historyczne. Pomimo, że to zabawki, budowane są ręcznie z wielką pasją i dbałością o najmniejsze szczegóły. Posiadają karoserię z kompozytu, działające światła i kierunkowskazy oraz skomplikowane zawieszenie. Napędzane są bądź to napędem elektrycznym, bądź spalinowym. Te pierwsze poruszają się dzięki dwóm małym silnikom elektrycznym, umieszczonym przy każdym z tylnych kół. Wersje spalinowe wyposażone są niewielki, skuterowy silnik benzynowy oraz półautomatyczną, trzystopniową przekładnię ze wstecznym biegiem.

 

Obecnie do wyboru jest pięć modeli: klasyczne Bugatti wzorowane na autach z lat 20., miniatura kultowego Porsche 356, Mercedes 300 SL, Jaguar E-Type oraz Jeep Willys. Każde z aut może zostać pomalowane na dowolny kolor, a za dopłatą firma obszyje wnętrze skórą.

harrington junior mercedes benz 300sl Bugatti za 3,5 tysiąca dolarów...

Ile kosztują? Sporo. Najtańsze w ofercie jest Bugatti i kosztuje nieco ponad 3,5 tys. dolarów, a pozostałe modele to wydatek już 5 tysięcy. Podobno chętnych nie brakuje…

harrington junior porsche 356 Bugatti za 3,5 tysiąca dolarów...

Powiązane artykuły