Bubble i Fractale – idealne oświetlenie

Spis treści

Co nadaje pomieszczeniu specyficznego charakteru? Dzięki czemu nawet najprostszy pokój przemienisz w elegancki salon? W jaki sposób podkreślisz atuty, a ukryjesz niedoskonałości mieszkania? Prawidłowa odpowiedź to oczywiście OŚWIETLENIE. Dobrze dobrane i odpowiednio ustawione efektowne żyrandole oraz lampy potrafią zdziałać dosłownie cuda! Jedną z najlepszych decyzji, jaką możesz podjąć przy zakupie oświetlenia z pewnością okaże się wybór dowolnej kolekcji lamp od Lelabo.

Oferta tej bardzo młodej marki to bardzo przemyślane, fantazyjne projekty. Klienci mogą skusić się na smukłe lampy podłogowe, stołowe, montowane przy ścianie kinkiety oraz dużych rozmiarów żyrandole. Kuliste i sześcienne, wysokie i niskie, ciemne i jasne – wybór nie jest łatwy przy tak bogatej ofercie.

Lampy z kolekcji Bubble charakteryzują się tym, że ich cień tworzy genialną mozaikę na ścianie. Jest to rezultat ciekawej kompozycji „abażuru”, na który składają się setki małych kółek. Kolekcja Fractale wykorzystuje pomieszanie kwadratów i prostokątów, co daje równie interesujący efekt wizualny. Wybór należy do ciebie.

lampa 4 Bubble i Fractale idealne oświetlenie

Już jedna, pojedyncza lampa LeLabo robi ogromne wrażenie. Są one praktycznymi urządzeniami, a przy tym stanowią niekwestionowane źródło elegancji oraz dobrego smaku.

Więcej na: http://www.lelabo-design.com/

 

Powiązane artykuły