Bose Bluetooth – Ekskluzywna słuchawka

Bose Bluetooth - Ekskluzywna słuchawka

Spis treści

Firma Bose została założona w 1964 roku przez dr. Amara G. Bose’a, profesora Instytutu Technologii w Masachusett. Ostatnio wprowadziła na rynek swój pierwszy zestaw słuchawkowy BOSE® BLUETOOTH®. Dzięki własnej opatentowanej technologii zestaw słuchawkowy  Bose Bluetooth pozwala każdemu użytkownikowi słyszeć i być słyszanym podczas rozmów które prowadzimy w hałasie czy z głośnych miejsc.  

Zestaw słuchawkowy  Bose Bluetooth został wyposażony w unikalne końcówki  Bose StayHear które gwarantują komfort i pewność noszenia.  Wyjątkowa technologia Bose pomaga utrzymać poziom głosu przychodzącej rozmowy nad poziomem otaczającego nas hałasu, w taki sposób aby zrozumieć lepiej swego rozmówce. Mikrofon który eliminuje hałas pozwoli więcej wydobyć z twojego głosu a opatentowana końcówka pozwala używać go bez zaczepu na ucho. Obsługa tego urządzenia jest prosta a akumulator starcza na 4,5 godziny rozmowy i 175 godzin czuwania. Pierwszy zestaw słuchawkowy firmy Bose zaoferował użytkownikowi słyszeć i być słyszanym nawet zmieniając poziom hałasu panujące w otoczeniu. Nie ważne gdzie się znajdujemy i jakie natężenie hałasu występuje, jakość rozmów pozostaje taka sama.

Bose Bluetooth - Ekskluzywna słuchawka

Cały zestaw  Bose  Bluetooth został oparty na technologii akustycznej, zoptymalizowanej i udoskonalanej by uzyskać tak bardzo wymaganą w tym gadżecie jakość rozmowy. Mikrofon został bardzo ładnie umieszczony w specjalnej obudowie,  co sprawia że  ma możliwość wykrywać głos użytkownika i likwidować zakłócenia (szumy tła). Zestaw słuchawkowy został wyposażony w unikalne końcówki gwarantujące komfort i wygodę noszenia, wykonane zostały z miękkiego sylikonu i zaokrąglone co gwarantuje stabilny kontakt z małżowiną uszną dopasowując się jednocześnie do jej kształtu bez poczucia dyskomfortu czy zbędnego uścisku, co charakteryzuje dostępne na rynku modele. Wszystkie elementy sterujące głośnością i odbieraniem połączeń znajdują się przy górnej krawędzi zestawu słuchawkowego. Gdy chcemy odebrać rozmowę wystarczy przesunąć przełącznik z góry na dół nie martwiąc się przy tym że słuchawka wypadnie nam z ucha. Bardzo wyraźnie oznaczone diody LED pozwalają nam w łatwy sposób określić poziom naładowania akumulatora i nawiązania połączenia bluetooth z telefonem komórkowym. Diody LED został tak umieszczone po wewnętrznej stronie zestawu by były niewidoczne podczas korzystania z niego, co podkreśla w w ten sposób elegancki i dyskretny wygład tego urządzenia. Ciekawe ilu z nas zakupi sobie to urządzenie (cena w granicach 700 zł) by w końcu mieć wolne ręce, móc normalnie rozmawiać i nie martwić o jakość i komfort rozmowy.

Powiązane artykuły