BMW serii 1 M Power – personalizacja

Spis treści

BMW planuje wprowadzić model M1, niekoniecznie o tej nazwie, dodatkowo proponując pakiet personalizacji.

bmw 1 m power BMW serii 1 M Power   personalizacja

Najprawdopodobniej najmniejszy model M Power będzie nazywać się 1 M Power. Bawarski producent będzie mieć w swojej ofercie pakiet, dla tych którym nie wystarcza sam Performance Package. Jeśli informacje entuzjastów BMW z 1addicts.com okażą się prawdziwie, to fani BMW, będą mogli solidnie poszaleć.

Samochód z tym pakietem przypomina nieco auto wyścigowe, przygotowane do rywalizacji sportowej. Liczne elementy z włókien węglowych, zapewne wpływają na obniżenie wagi, a agresywny body-kit, podkreśla dynamiczną sylwetkę pojazdu. Prawdziwi fani marki, zapewne dostrzegą odniesienia do przeszłości, w postaci malowanych na czarno wlotów powietrza. Niewielka lotka na bagażniku, dyfuzor pod zderzakiem i 18 calowe koła, dopełniają całości. W środku króluje alcantara, a w oczy rzuca się obrotomierz z białą tarczą. Fotele i boczki drzwi zdobi charakterystyczny dla wersji M, trójkolorowy pas. Taki sam wzór ciągnie się wzdłuż całej karoserii.

Samochód w formie koncepcyjnej, zostanie pokazany na targach w Genewie. Być może BMW traktuje ten projekt jak test, jeśli się uda, podobny pakiet zostanie zaimplementowany dla wersji M3.

Powiązane artykuły