Błyszcząca wódka Absolut GLIMMER

Spis treści

Znana na całym świecie wódka Absolut w tym sezonie występuje w nowej, limitowanej kryształowej butelce.

Limitowane edycje opakowań to już coroczna tradycja marki Absolut. Okres świąteczno-noworocznych imprez zasługuje na wyjątkową oprawę, dlatego tegoroczna butelka to swoiste dzieło sztuki. Szkło, dające optyczny efekt kryształu uwydatnia czystość najwyższej jakości wódki. Wyjątkowy design sprawia, że w zależności od ustawienia, butelka mieni się i wygląda zupełnie inaczej. Limitowana butelka Absolut Glimmer niczym hollywoodzka gwiazda zmienia stroje, błyszczy i oczarowuje wyjątkowym wyglądem.

Najnowsze dzieło marki Absolut będzie elegancką ozdobą każdego przyjęcia, a także idealnym prezentem dla miłośników pięknych przedmiotów. Świetnie sprawdzi się zarówno jako bożonarodzeniowy podarunek, jak też pozwoli celebrować ostatnie minuty starego roku podczas Sylwestra.

Absolut Crystal Clear to nazwa drinka, który stworzono specjalnie z myślą o nowej, limitowanej butelce. Koktajl oddaje charakter opakowania – jest prosty i przejrzysty. Do zrobienia drinka potrzebna jest tylko wódka Absolut, woda gazowana i kostki lodu.

Wódka w butelce o pojemności 700 ml jest dostępna w Polsce już od połowy października w cenie 39,99 zł. Na rynku polskim będzie w sprzedaży do końca grudnia.

Więcej informacji o produktach Absolut znajdziecie na stronie: http://www.absolut.com/

Źródło, zdjęcia: materiały prasowe

Powiązane artykuły