Błyszcząca ceremonia wręczenia Oscarów

Spis treści

W tym roku na gali wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej będą błyszczeć nie tylko gwiazdy kina. Specjalnie na ten uroczysty wieczór zaprojektowano wyjątkową kurtynę składającą się z tysięcy lśniących kryształków Swarovskiego.

swarovski david rockwell oscar Błyszcząca ceremonia wręczenia Oscarów

Projektant David Rockwell przy tworzeniu scenografii na 82. galę Oscarów zainspirował się Hollywood z lat 20. XX wieku. Na scenie zobaczymy więc błysk kryształów, luster i grę świateł, która odda klimat tamtych lat. Jasna kolorystyka, dużo światła, lśniące powierzchnie i ruchoma scena sprawią, że wręczenie Oscarów po raz kolejny będzie wyjątkowym artystycznym wydarzeniem.

swarovski crystal curtain1 Błyszcząca ceremonia wręczenia Oscarów

Największe zainteresowanie wzbudza ogromna kurtyna składająca się z topazów i 100 tysięcy kryształów . Pod drogocenną kurtyną twórcy filmowi odbiorą złote statuetki Oscarów.

Tegoroczną ceremonię poprowadzą aktorzy Steve Martin i Alec Baldwin, którzy wystąpili ostatnio wspólnie w filmie „To skomplikowane”. Uroczystość odbędzie się 7 marca w Kodak Theatre. Bezpośrednią telewizyjną relację będzie można obejrzeć w Canal +.

Powiązane artykuły