Bleu de Chanel – nowy męski zapach

Spis treści

Zaskakujące połączenie cytrusowych nut, ostrych akordów i drzewnej głębi to znaki charakterystyczne nowych perfum Bleu de .

Bleu de to z całą pewnością jedna z najbardziej oczekiwanych premier na rynku perfumeryjnym w tym roku. Fani zapachów musieli czekać aż 11 lat na nową kompozycję dla mężczyzn. Czy było warto przekonamy się już we wrześniu.

Nowy zapach ma ucieleśniać męską wolność. przedstawia swoje najnowsze dzieło jako kompozycję zaskakującą, rozpoznawalną, nowoczesną, ale też wierną tradycji.

Pierwsze zetknięcie z Bleu de to aromatyczna woń cytrusów, do której po chwili dołącza grejpfrut, pieprzowa mięta, różowy pieprz, gałka muszkatołowa oraz imbir. Serce zapachu stanowią akordy drzewne – dominuje cedr, złagodzony delikatnym jaśminem. Paczula, kadzidła i drzewo sandałowe nadają kompozycji głębi i tajemniczości.

bleudechanel Bleu de Chanel nowy męski zapach

Opakowanie perfum nawiązuje do nazwy zapachu. Na granatowym, prawie czarnym tle umieszczono proste, platynowe litery. Flakon o prostych, męskich liniach zmienia kolor w zależności od światła.

Twarzą Bleu de został Gaspard Ulliel – francuski aktor i model. Film reklamujący stworzył sam Martin Scorsese!

YouTube Preview Image

Bleu de pojawi się w perfumeriach we wrześniu. Ceny: 50 ml – 258 zł, 100 ml – 353 zł.

Więcej informacji na stronie: http://bleu.chanel.com/

Źródło, zdjęcia: .com, luxuo.com

Powiązane artykuły