Biżuteryjne zegarki od Chanel

Spis treści

Znany stworzył wyjątkową kolekcję damskich czasomierzy pod nazwą „Light”. Cztery modele pięknych i ekskluzywnych zegarków przypadną do gustu kobietom kochającym piękną biżuterię i .

Marka znana jest ze swojego upodobania do klasycznej elegancji. W tej kolekcji widoczny jest powrót do korzeni słynnego domu mody – te łączą w sobie ponadczasowy luksus z artystycznymi elementami. Dzięki delikatnemu wyglądowi czasomierz od nie przyćmi urody i uroku noszącej go kobiety. Każdy z zegarków wykonano z 18-karatowego białego złota, pokryto diamentami i wyposażono w wysokiej klasy szwajcarski mechanizm.

Kolekcja damskich zegarków „Light” składa się z czterech modeli. Pierwszy z nich, widoczny powyżej, nosi nazwę „Tweed”, ponieważ przypomina wzór popularnego materiału. Tweed bardzo często gości w kolekcjach odzieżowych . Zegarek został ozdobiony 253 kamieniami, które układają się w splot naśladujący tkaninę.

Kolejny zegarek to „Watch First”. Na bransolecie i tarczy tego czasomierza umieszczono 589 drogocennych kamieni. Wygląda on niezwykle luksusowo i elegancko.

Zegarek o nazwie „Ribbon” wygląda jak kokarda. Trzeba przyznać, że jest to niezwykle ciekawy i oryginalny wzór. Pięknej kokardzie towarzyszy 337 diamentów.

Ostatnim zegarkiem z serii „Light” jest model „The First Jewelry Show”, w którym połączono , i onyks.

Ceny zegarków z kolekcji „Light” nie są jeszcze znane, ale obecność drogocennych materiałów z pewnością sprawi, że będzie to kosztowny upominek.

Powiązane artykuły