Biżuteria z okazji nowego filmu Seks w Wielkim Mieście

Spis treści

M. Sturman to marka jubilerska z Nowego Jorku, która stworzyła kolekcję biżuterii dla nowej odsłony filmu Seks w Wielkim Mieście.

Peggy Sturman, projektantka, użyła do produkcji swoich modeli unikatowych pereł, kamieni, paciorków i elementów w stylu vintage, wliczając w to kaboszony Swarovskiego (są to drogie kamienie polerowane, ale nie oszlifowane). Co ciekawe, wykorzystała ona także szkło dmuchane, co pozwoliło jej stworzyć niepowtarzalną kolekcję.

Projektantka wykorzystała także swoje zainteresowania i wiedzę do stworzenia tej kolekcji. Podłoże z historii sztuki oraz florystyki jest bardzo widoczne w jej pracach.

Sznur z naturalnych pereł o długości 96 cali jest przeplatany małymi perłami różowymi oraz większymi białymi. Jego cena to 950 dolarów.

Z kolei naszyjnik Green Tea to egzemplarz jedyny w swoim rodzaju. Jest asymetryczny, a wykonano go z zielonych oraz turkusowych i niebieskich paciorków, elementów stylu vintage oraz kryształów. Zapłacimy za niego także 950 dolarów.

Interesującym modelem jest Be Mine. Przypomina wyszywany kołnierzyk. Stworzony z paciorków pokrytych 24-karatowym złotem oraz ze szklanych elementów, uzupełnionych kryształami Swarovskiego. Cena to 1150 dolarów.

Wszystkie egzemplarze biżuterii można nabyć w internetowym sklepie M. Sturman.

Powiązane artykuły