Biżuteria z Krainy Czarów

Spis treści

Historia Alicji podążającej za Białym Królikiem po fantastycznym, bajkowym świecie stała się inspiracją dla stworzenia niecodziennej kolekcji biżuterii. Wszystko to za sprawą nowego filmu słynnego reżysera Tima Burtona, który postanowił przypomnieć widzom zaczarowany świat z książek Lewisa Carrolla.

Alicja w Krainie Czarów” wchodzi na ekrany kin już 5. marca. Tym razem do przedstawienia magicznego świata użyto technologii 3D, dzięki której seans na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem. Dodajmy do tego kunszt Tima Burtona oraz talent aktorski Johnny’ego Deepa, który wcielił się w postać Szalonego Kapelusznika, i mamy pewność, że nowa wersja „Alicji w Krainie Czarów” będzie sukcesem.

Nie powinien więc dziwić fakt, że Tom Binns, znany twórca biżuterii, postanowił stworzyć kolekcję błyszczących dodatków nawiązującą do fantastycznego świata z opowieści o Alicji. Współpraca projektanta z wytwórnią filmową Walt Disney Pictures zaowocowała powstaniem małych dzieł sztuki jubilerskiej. Każdy projekt nawiązuje do historii Alicji oraz postaci z opowieści. Kolekcja trafi do sklepu Toma Binns’a w Nowym Jorku wiosną. Ceny będą wahać się od 100 do 1500 dolarów.

Jak Wam się podoba zainspirowana „Alicją w Krainie Czarów”?

Powiązane artykuły