Biżuteria nOir inspirowana filmem Disneya

Spis treści

Współpraca tria projektantów: marki nOir Jewelry, Hayden-Harnett oraz Rotenier zaowocowała piękną i intrygującą kolekcją rodem ze świata bajki. Do sprzedaży trafiła właśnie seria biżuterii i dodatków, dla której inspiracją był film „Fantasia” produkcji Walta Disneya.

Każdy z wyżej wymienionych designerów stworzył luksusową, limitowaną edycję ozdób dla kobiet. Oto efekt pracy firmy nOir. Propozycja dla pań wymagających, które kochają modę w nietypowym wydaniu:

547 1 rhodium horz Biżuteria nOir inspirowana filmem Disneya

W ramach kolekcji znajdują się m. in.: pierścionki z mosiądzu, które swoim kształtem przypominają Pegaza i dinozaury. Są także bransoletki w formie kości czy szkieletu zwierzęcia oraz naszyjniki i kolczyki ozdobione kryształkami Swarovskiego.

552 1 clear horz Biżuteria nOir inspirowana filmem Disneya

Kolekcja stanowi ucieleśnienie świata czarów i tajemnicy z filmu Disneya. To uosobienie magii w modzie. Urok tej edycji biżuterii tkwi w połączeniu kreatywności z fantazją w projektach twórców.

Koszt zakupu poszczególnych elementów z kolekcji waha się w granicach od 675 do 2 700 złotych. Modele można nabyć za pośrednictwem strony internetowej marki nOir.

Zdjęcia, źródło: noirjewelry.com

Powiązane artykuły