Biżuteria Crimes of Passion

Spis treści

Crimes of Passion to kolekcja zawieszek, które oprócz uroczego wyglądu pięknie pachną. Możemy w tych fiolkach ukryć swój ulubiony zapach i nosić go blisko siebie cały dzień.

Już w starożytności kobiety nosiły ozdobne flakoniki z perfumami, dzięki czemu mogły użyć ich w każdej chwili. Ta tradycja żyje teraz w buteleczkach zaprojektowanych przez Chhaya Kapadia dla Maya Jewels. To własna marka projektantki, która charakteryzuje się skomplikowanym i sprytnym designem, użyciem zapomnianych form sztuki i profesjonalnym wykonaniem.

Chhaya Kapadia dorastała w Indiach otoczona jasnymi kolorami, wymyślną sztuką oraz kobietami uwielbiającymi biżuterię. Stąd zaczerpnęła inspirację dla kolekcji Crimes of Passion.

Zawieszka Butterfly jest wykonana z 18-karatowego złota, a piękny motyl został wyżłobiony w muszli tygrysiej i umieszczony na drewnianym flakoniku wykończonym mahoniem i diamentami.

Tiger Shell to buteleczka, do której wykonania użyto muszli tygrysiej, bursztynu i diamentów. Z kolei Ruby Bottle urzeknie każdą damę swoim wyglądem. Zawieszka jest wykonana z 18-karatowego młotkowanego złota. Uroku dodają jej diamenty i rubiny.

Więcej zawieszek znajdziemy na stronie projektantki. Ceny zaczynają się od $1.500 i dochodzą aż do $15.000 za sztukę. Łańcuszek jest sprzedawany oddzielnie.

Powiązane artykuły