Billionaire Champagne

Spis treści

Żywa legenda, symbol niewątpliwego bogactwa oraz dobrego smaku – jednym słowem SZAMPAN. Ten nieskazitelny trunek nie traci żadnej szansy na potwierdzenie swej dominującej pozycji wśród innych alkoholi. Po raz kolejny udowadnia, iż jest napojem wyjątkowym, nie mającym sobie równych i przeznaczonym tylko i wyłącznie dla tych, którzy są w stanie za niego zapłacić.

Przedstawiciele firmy Leon Verres niedawno ogłosili, że wyprodukowali bardzo ekskluzywną kolekcję – „Billionaire Champagne”. Przypuszcza się, że cena, którą trzeba będzie zapłacić za jedną butelkę ze wspomnianej serii szampana będzie najwyższą w historii!

W dość sporej butelce zamknięto aż 9 litrów najbardziej wyśmienitego trunku jaki kiedykolwiek powstał. Nie tylko zawartość, ale i opakowanie świadczy o elitarnym charakterze kolekcji. Butelka ukoronowana jest skórzaną otoczką przypominającą rosyjską „shapkę” oraz ozdobiona setkami połyskujących diamentów. Wyprodukowano jedynie 5 sztuk, z których każda warta jest bagatela 2,75 miliona dolarów.

Leon Verres informują, że biznesmeni z Rosji, Chin i Dubaju już zakupili po butelce z luksusowej kolekcji. W rezultacie pozostała już tylko jedna sztuka – kto będzie jej szczęśliwym nabywca jeszcze nie wiadomo.

Mamy dobrą wiadomość również dla tych, którzy chcieliby zakupić „Billionaire  Champagne”, lecz nie mają ku temu adekwatnych środków. Leon Verres wypuścił na rynek mini-wersję ekskluzywnej kolekcji. Szampan przelano do małych 0,75 l butelek, z których jedna można zakupić już za „jedyne” 2 750 dolarów.

Więcej na: http://www.leonverres.com/

Powiązane artykuły