Bilioneurobab na Mikołajki

Spis treści

Już niedługo, bo 4 grudnia odbędzie się kolejna edycja imprezy Bilioneurobab. Tym razem będzie to wersja mikołajkowa Bilioneurobab DESIGNER SAMPLE SALE.

Bilioneurobab jest cyklem zamkniętych imprez modowych, które pozwalają uzupełnić garderobę na przyszły sezon. Warto wiedzieć, że produkty można kupić nawet o 80% taniej niż w sklepach. Impreza mikołajkowa odbędzie się w ekskluzywnym lokalu Loft 44 w Warszawie.

Impreza stanie się doskonałą okazją do poszukiwań świątecznych prezentów dla swoich bliskich. Znajdziemy tu wiele oryginalnych ubrań oraz biżuterię ponad 70 najlepszych marek i projektantów.

Oprócz prezentów, impreza ta pozwoli skompletować zimową garderobę. Każda kobieta wybierze coś spośród płaszczy, kurtek, swetrów czy dzianinowych sukienek, czapek, szalików i rękawiczek.

Aby móc uczestniczyć w tym wydarzeniu należy się zarejestrować na stronie www.bilioneurobab.pl. Można także kupić platynową kartę Bilioneurobab, która pozwoli wejść na imprezę wraz z czterema osobami towarzyszącymi a dodatkowo otrzymamy paczkę niespodziankę z licznymi prezentami w postaci kosmetyków, kuponów i talonów, miedzy innymi na bieliznę czy zabiegi kształtujące sylwetkę.

Czekają nas niezapomniane chwile, więc warto się zarejestrować i uczestniczyć w tej imprezie.

Powiązane artykuły