Biało-czarne meble od Fimar

Spis treści

Fimar jest kolejną dużą włoską firmą, która specjalizuje się w produkcji pięknych mebli wysokiej jakości dla salonów oraz sypialni. Projektanci firmy stworzyli nową linię, która łączy nowoczesny design oraz dużą funkcjonalność.

Linia Creative Side System została stworzona z myślą o fanach modnego połączenia czerni oraz bieli. Dzięki kontrastowej kombinacji kolorystycznej oraz oryginalnemu umieszczeniu szafek i półek, które są montowane na ścianach, pokój gościnny nabierze bardzo nowoczesnego wyglądu.

Zestaw jest lakierowany na biały i czarny, matowy kolor. Głównym jego elementem jest niezwykle praktyczna półka na telewizor. Posiada ona specjalny system pozwalający zawiesić telewizor tak, aby można go było przesuwać w różne strony w linii poziomej. System został skonstruowany w taki sposób, aby ekran telewizora zasłaniał to, co kryje się na półkach za nim. Dzięki temu uzyskujemy dużo przestrzeni na przechowywanie różnych przedmiotów, a pokój nie będzie zaśmiecony drobiazgami.

Poza przechowywaniem płyt i kaset, na półkach za telewizorem można ukryć wszystkie kable, co pozwoli uniknąć bałaganu oraz widocznych splątanych przewodów.

Konstrukcja mebli jest bardzo solidna i wytrzyma ciężar nawet bardzo dużych telewizorów. Cały zestaw łącznie z szafkami i półkami ma długość 390 lub 420 cm, a jego maksymalna wysokość to 230 cm.

Pełną ofertę firmy Fimar znajdziemy na jej stronie internetowej.

Powiązane artykuły