Biała sypialnia z meblami ELUMO

Spis treści

Wielu ludzi uważa, że biały kolor jest idealny dla sypialni, ponieważ jest jasny i wiążemy go z czystością. I właśnie takie są nowe meble od firmy Huelsta.

Zestaw ELUMO zawiera łóżko z wysokim zagłówkiem, stolik nocny, komodę, szafkę na telewizor oraz szafę na ubrania. Spanie w takiej sypialni sprawi, że po przebudzeniu będziemy się czuć radośnie.

Lakierowane łóżko posiada wysoki na 85 cm drewniany zagłówek pokryty białą skórą (dostępna jest także wersja z brązowej lub czarnej skóry). Długość łóżka to 217 cm, a szerokość 203 cm, co pozwoli nam wygodnie spędzić noc. Nogi łóżka dostępne są w kolorze błyszczącego lub matowego chromu.

Komoda jest wykonana z orzecha i jest lakierowana na biało. Jej wymiary to 85,3 cm wysokości, 160 cm szerokości oraz 45,2 cm długości. Posiada trzy drewniane drzwiczki, szufladę oraz otwartą wnękę. Dostępne jest także oświetlenie tej widocznej części z pilotem do obsługi.

Stolik nocny dostępny jest w kilku rozmiarach. Posiada szuflady, które pomieszczą liczne drobiazgi. Podobnie jak komoda, jest dostępny z oświetleniem wnęki lub bez.

Uzupełnieniem zestawu sypialnego jest szafa wykonana z orzecha, lakierowana na biało. Jej wymiary to 241,4 x 308,2 x 69,5 cm. Tak przestronny mebel pomieści całą garderobę. Drzwiczki szafy są wykonane z drewna i malowane na matowy bądź błyszczący chrom.

Szafa składa się z trzech większych części, a nad każdą z nich możemy zamontować lampy, którymi sterujemy przy pomocy pilota. Środkową część mebla zajmują dwie szuflady, wnęka oraz kilka półek. Z kolei po bokach w symetrycznych częściach swoje miejsce mają kolejne półki oraz drąg do wieszania ubrań na wieszakach. Otwartą wnękę możemy wykorzystać na ustawienie zdjęć, bądź innych elementów dekoracyjnych.

Zestaw ELUMO zawiera też szafkę na telewizor. Wygodnym rozwiązaniem jest umieszczenie po wszystkich stronach wnęki na urządzenia półek, które posłużą za magazyn dla akcesoriów telewizyjnych, czy płyt z filmami.

Meble ELUMO pozwolą nam urządzić nowoczesną sypialnię, skromną, ale jednocześnie elegancką, dzięki swojemu białemu odcieniowi.

Więcej szczegółów o tym zestawie do sypialni znajdziemy na stronie internetowej firmy Huelsta. Zestaw ten będzie dostępny w sklepach od stycznia 2010 roku.

Powiązane artykuły