Bentley – ekskluzywny salon na Powiślu

Spis treści

Polski rynek motoryzacyjny staje się coraz bardziej ekskluzywny. Na początku czerwca zostanie otwarty oficjalny salon marki Bentley, mieścił się będzie na Powiślu (ulica Wybrzeże Kościuszkowskie 45).

 Bentley ekskluzywny salon na Powiślu

Sam salon znajdować się będzie w bardzo prestiżowym budynku apartamentowym „Nowe Powiśle”. Dwupoziomowa konstrukcja o powierzchni ponad 430 m2 umożliwia przestrzenną prezentację wszystkich modeli, wyposażona jest również w multimedialną salę służącą do konfigurowania aut, co zapewnia klientowi komfort przy wyborze swojego Bentley’a.

 

Wybierając tę lokalizację firma zwróciła szczególną uwagę na okolicę, aby potencjalni klienci mogli w pełni cieszyć się jazdą testową. W odpowiedzi na liczne zapytania potencjalnych klientów udostępniono również stronę internetową www.bentley-warszawa.pl. „Funkcjonalność nowego serwisu ułatwi dostęp do wszelkich pożądanych informacji, poczynając od danych teleadresowych wszystkich działów, poprzez informacje produktowe, aż do newslettera z aktualnymi nowościami na polskim rynku – podkreśla Piotr Jędrach, General Manager w Bentley Warszawa.

Powiązane artykuły