Belgian Chocolate Club w Warszawie

Spis treści

W Warszawie swój kolejny sklep otwiera Belgian Chocolate Club. W tym miejscu odnajdą swój raj wielbiciele słodkich czekoladowych wyrobów.

belgian chocolate club w warszawie 004 Belgian Chocolate Club w Warszawie

 

Belgian Chocolate Club to nie tylko sklep z czekoladą. Oprócz tradycyjnych wyrobów znajdziemy tu pijalnię kawy i czekolady. Zamówimy tu także tort weselny, nawet dla 150 osób.

Sklep oferuje aranżacje okolicznościowe. Dostaniemy tu figury czekoladowe z okazji Halloween, ozdobne pudełka walentynkowe, kompozycje na Wielkanoc oraz Boże Narodzenie. Ciekawą propozycją są paczki dla dzieci zawierające musy owocowe, czekoladowe lizaki, praliny w kształcie zwierzaków i postaci. Dodatkowo w zestawie można umieścić dowolną zabawkę dla dziecka.

Szeroka gama draż pozwoli stworzyć okolicznościowy prezent na ślub, zaręczyny, urodziny, czy dziecięce przyjęcia. Każdy upominek może być opatrzony bilecikiem z życzeniami bądź podziękowaniami.

Oferta sklepu zawiera różne sposoby pakowania czekolady. Na specjalne okazje Belgian Chocolate Club proponuje atłasowe wstążki, czekolady z nadrukiem, pudełko niespodziankę lub pudełko z eko skóry.

Ceny zaczynają się już od 8 zł, za aranżacje zapłacimy do 200 zł, w zależności od ilości wybranych komponentów. Natomiast torty to kosz rzędu 500-2000 zł.

W tym czekoladowym świecie odnajdziemy wiele ciekawych rozwiązań na wszelkiego rodzaju uroczystości, a wyroby te możemy zamówić na stronie internetowej sieci sklepów.

Powiązane artykuły