Basen idealny

Basen idealny

Spis treści

Włoska marka KOS jest znana z tego, że swoich klientów zaskakuje coraz to większymi rozmiarami swoich produktów nie tracąc przy tym wysokiej jakości. Ich najnowsza propozycja to Faraway Pool. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy marzą o własnym krytym basenie, lecz nie mają ku temu warunków.

Basen wydaje się być ogromną wanną. Wymiary basenu to 2,606 m (szerokość) x 1 m (głębokość) x 4,558 m (długość). Ze względu na ten uniwersalny rozmiar, można go zamontować w każdej łazience. Jest on tak skonstruowany, by po osadzeniu w podłodze woda się nigdy nie wylewała. Jednakże to nie kształt wanny sprawi, że twoja łazienka przemieni się w orientalne spa. To, co najbardziej przyciąga uwagę w Faraway Pool to oświetlenie. Podwodne lampy iluminują małe schody, które prowadzą do basenu oraz całe jego wnętrze. Dodatkowo smaku całej kompozycji nadaje falowana powierzchnia wody oraz delikatne bąbelki. Są one wynikiem dmuchawy, którą sprytnie ukryto pod schodkami.

Faraway Pool będzie centralnym punktem każdego domu, źródłem relaksu oraz energii. Rytuał kąpieli stanie się nigdy niekończącą się przyjemnością…

Basen idealny

Więcej na: http://www.kositalia.com/

Powiązane artykuły