Bal sylwestrowy w Sheratonie

Spis treści

Wielkimi krokami zbliżamy się do Świąt oraz Sylwestra. Już teraz warto zastanowić się, gdzie najlepiej będzie przywitać Nowy Rok. Jedną z opcji może być sylwestrowy bal w Sheraton Sopot Hotel.

Sheraton Sopot Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży niedaleko sopockiego molo. Dla gości przeznaczono 189 pokoi gościnnych oraz apartamentów.

Dla tych, którzy zdecydują się uczestniczyć w sylwestrowej nocy w Sopocie czekają liczne atrakcje. Hotel oferuje wykwintne czterodaniowe menu oraz bogaty bufet po północy. Poza tym będzie można skosztować wybornych win oraz alkoholi.

bal sylwestrowy w sheratonie 002 Bal sylwestrowy w Sheratonie

O dobrą atmosferę zadba zespół muzyczny. Przy melodyjnych utworach goście nie będą się nudzić. Ponadto w programie znajdą się wróżby, ruletka, Black Jack oraz loteria z cennymi nagrodami.

Za tą niepowtarzalną noc trzeba będzie zapłacić 760 zł za osobę w Sali Columbus oraz 900 zł w Sali Balowej oraz Restauracji InAzia. Ceny nie zawierają noclegów, jednak hotel oferuje pokoje ze śniadaniem w cenie 370 zł.

Osoby, które zechcą wcześniej przybyć na miejsce nie będą się nudzić. W hotelu znajduje się profesjonalne Spa, w którym będzie można się zrelaksować przed nocą pełną szaleństw.

Więcej informacji o hotelu oraz o szczegółach rezerwacji miejsc na bal sylwestrowy znajdziemy na stronie internetowej Sheraton Sopot Hotel.

Powiązane artykuły