Bądź uwodzicielska tej jesieni

Spis treści

Projektanci Max Azria i Domenico Vacca postanowili podkreślić uwodzicielskie piękno pań w swych kolekcjach. Na nowojorskim wybiegu podczas Mercedes-Benz Fashion Week panie zaprezentowały się w propozycjach na tegoroczną jesień.

Max Azri przedstawił 35 strojów, które łączyło wspólne hasło: „eteryczne uwodzicielstwo ciemnej strony”. Stąd dominujące barwy to czerń, szarość, cyraneczka, śliwka, zieleń, oliwka, musztardowa żółć czy kolory węgla drzewnego. Kolekcja zgrabnie łączy głęboką czerń skóry ze zwiewnością koronek, delikatnością aksamitu czy jedwabiu, dżerseju oraz szyfonu. Prezentację otworzyła modelka ubrana w koronkową bieliznę typu bralette pod ażurową marynarką oraz ołówkową spódniczką. Jednak prawdziwym gwoździem programu okazała się kremowa dżersejowa sukienka oraz musztardowa suknia.

YouTube Preview Image

Domenico Vacca skupił się na wyszukanej elegancji dopełnionej paskami, ramiączkami ozdabianymi paciorkami oraz ciekawymi, zgeometryzowanymi aplikacjami. W jego kolekcji dominują ziemiste tonacje. Rdzawe odcienie mieszają się z żurawinową barwą, czekoladą i czernią i przeplatają z fioletami. Projektant niemal w całości skupiał się na dodatkach, które w znaczący sposób wpływają na ogólny wygląd damskiej garderoby. Żurawinowa sukienka z gorsetem odsłaniającym plecy oraz buty do kolan.

YouTube Preview Image

Zwiewne materiały i błyszczące klejnoty, czy skórzane, opięte kreacje? Projektanci dają nam pewną swobodę w tej kwestii. Dzięki temu, tej jesieni każda z nas będzie wyglądała wyjątkowo.

Powiązane artykuły