B-alance – meble do ogrodu

Spis treści

B-alance jest szwajcarską firmą zajmującą się produkcją mebli do ogrodu i patio. Przedstawiamy kilka propozycji, dzięki którym miło i wygodnie będziemy mogli odpocząć w naszym ogrodzie.

Kolekcja Fiore to eleganckie inspirowane chińską koncepcją Yin i Yang. Polega ona na łączeniu dwóch przeciwnych sił, które uzupełniają się, a osobno nie mogą istnieć. I w tych modelach idea ta doskonale się sprawdza. Zestaw obejmuje sofy, podnóżki oraz stoliki do kawy. Dominującym kolorem jest brąz, a obicia są wykonane z białego materiału. Do kompletu idealnie będą pasowały różowe i białe poduszki. Części zestawu można dowolnie przestawiać – pozwala na to ich kształt przypominający krople wody, dzięki któremu poszczególne elementy idealnie do siebie przylegają. Kolekcja ta jest dość uniwersalna, ale najlepiej zaprezentuje się przy basenie lub w kwiecistym ogrodzie.

Inna propozycja to Balance. są eleganckim połączeniem czerni i bieli. Opływowe kształty i skromny design będą pasowały do każdego ogrodu. W zestawie są sofy, stolik do kawy oraz niski stolik. Mała ilość elementów pozwala na umieszczenie ich nawet na małej werandzie. Surowy wygląd będzie dobrze się komponował z domem urządzonym w nowoczesnym stylu.

Do patio będzie pasowała kolekcja Siesta-UNO. Są to w kolorze srebrnoszarym. Zestaw można dowolnie skomponować z takich elementów jak: fotele, 3- i 2-osobowe sofy, szezlong, stolik do kawy oraz niskie stoliki. Jak sama nazwa wskazuje, te pozwolą nam wygodnie spędzić poobiednią sjestę. Ze względu na dużą ilość części, najlepszym miejscem dla tego zestawu będzie przestronne zielone patio.

Wszystkie są wykonane z rattanu. Jest to surowiec pochodzący z południowo-wschodniej Azji. Warto dodać, że jet to tworzywo ekologiczne oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu z pewnością długo nam posłużą.

Szczegółowe wymiary mebli znajdują się na stronie internetowej B-alance.

Powiązane artykuły